E-fatura / E-arşiv Fatura

Kimler E-fatura E-arşiv Uygulamasına Geçmeli

Gönüllü Geçişler

Herhangi bir ciro sınırlaması olmaksızın isteyen firma dilediği zaman e-faturaya geçebilir, özellikle çok faturası olan , kargo ile fatura gönderen, kağıt, baskı ve toner masrafından tasarruf etmek isteyen , arşivleme operasyonlarından kurtulmak isteyen ve profesyonellik kazanmak isteyen işletmeler gönüllü geçebilir.

Mecburi Geçişler

Yıllık btüt satış hasılatları 10 milyon TL olan tüm kurumlar ve kuruluşlar e-faturaya geçmek zorundadır.İnternet Üzerinden mal ve hizmet siparişi alan ve yıllık brüt hasılatı 5 milyon TL ve üzeri olan mükellefler ise hem e-faturaya hem de e-arşiv faturaya geçmek zorundadır.

Ne sağlar?

E-fatura ile faturalarınızı elektronik ortamda güvenli olarak gönderip alabilir, faturalarınızı 10 yıl boyunca yasal geçerli ve yedeklemeli saklayabilir ve erişebilirsiniz. E-fatura sistemi ile kağıt, baskı, kargo, arşiv ve tüm diğer operasyonel masraflarınızı  minimum seviyeye indirebilirsiniz.
app  screenshot

Edm E-fatura Hakkında

E-dönüşümün her alanında en kaliteli ve kesin çözümler sunan Edm E-fatura başlıca kabiliyetleri.

Uyumluluk

Uyumluluk

Tüm muhasebe programlarıyla uyumludur, aktarım konusunda sorun çıkarmaz ek bir ara yazılım kullanmaya gerek kalmaz.
Fiyat Politikamız

Fiyat Politikamız

Gerçek ücretler ile tanışın! Edm aylı sabit, yıllık sabit, güncelleme kota aşımı gibi etik olmayan aldatıcı ve gizli tarifeler uygulamaz.Erp entegrasyonu ücreti bir defa ödersiniz ve ömür boyu kullanırsınız.
Kurulum ve Eğitim

Kurulum ve Eğitim

E-dönüşüm için bizimle çalışmaya karar verdikten sonra gereken tüm işlemler bizim tarafımızdan eksiksiz yerine getirirlir. Bütün işlemler tamamlandıktan sonra yine sizin yerinizde eğitiminiz verirlir. Bizimle e-dönüşüm çok kolay...
Veri Güvenliği

Veri Güvenliği

Edm sistemlerinde 10 yol boyunca 3 yedeklemeli ve 3DS şifreleme teknoloji ile en güvenli şekilde saklanır.
7/24 Destek

7/24 Destek

İlinizde size atanan satış ve servis  saha temsilcisi yanı sıra, Edm Merkezde 7/24 arayabileceğiniz uzman müşteri temsilciniz olur, dilediğiniz zamaan cep telefonu veya eposta ile destek alabilirsiniz.
Rakipsiz özelikler

Rakipsiz özelikler

Edm hizmetleri ; depo arşivi, süreç yönetimi, toplu fatura tekrarlama, tam metin arama, akıllı VKN kontrolü, tek platformdan tüm bağlı mükellefleri / servisleri yönetebilme, grup şirket ve şube yönetimi ve dahası...

EDM Portal Kullanımı

EDM Portal nasıl kullanılır, fatura nasıl oluşturulur anlatım videosu.

S.S.S. Sık Sorulan Sorular

E-fatura Sık Sorulanlar
Neden? Edm E-fatura
Tüm muhasebe programlarıyla uyumluluk, 3DS Güvenlik Sistemi ile saklama, Akıllı VKN ve TC Kimlik uygulaması, Gelen E-Faturaların ticari program stoğuna yazdırılması, Grup şirket ve şube tanımlaması ve tek platform yönetim yeteneği, Sınırsız kullanıcı tanımlama imkanı, İlgili alıcıya e-faturayı tekrar gönderebilme seçeneği, FULL TEXT Arama imkanı ile faturadaki her alanı arama, E-mail yoluyla süreç bildirimleri, Gelişmiş raporlama imkanı, %95 depository sıkıştırma özelliği ile e-faturaların uzun dönem arşivleme
Neden? Edm Entegrasyon
Neden? Edm E-imza
Neden? Edm Kep
Neden? EDM E-Bordro
Neden? EDM E-Mutabakat
E-fatura Sık Sorulanlar
E-fatura Nedir?

E-Fatura; değerli kağıda basılı olan faturanın karşılığı bilgileri içeren, uluslararası bir formatta standart hale getirilmiş, değiştirilemez bir şekilde mühürlenmiş, elektronik belgedir. Kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. Önceden tanımlanmış kullanıcıların UBL-TR standardında elektronik olarak düzenledikleri faturaları, gönderen taraftan alıcı tarafa iletimini sağlayan sistemdir.

E-fatura portal nedir?
E-faturaya geçmekte geçiktim
Özel entegratör kimdir?
E-faturaya geçiş adımları nedir?

Adres

Yeniyol Mahallesi Gazi Caddesi Yılmaz Atlamaz İşm. No:19  Kat:2 No:5 Merkez/ÇORUM

+90 364 224 81 48 
+90 534 351 54 54
bilgi@comtechbilisim.com 
www.comtechbilisim.com
Yeniyol Mahallesi Gazi Caddesi 
No:19/5 Merkez ÇORUM                                 

İletişim Formu

Formdan önceki metin

Lütfen adınızı giriniz
Lütfen telefon numaranızı giriniz
Lütfen e-mail adresinizi giriniz Posta adresi geçerli değil
Lütfen mesajınızı girin